Bary a reštaurácia

Bary a reštaurácia

Vychutnajte si kulinárske umenie nášho tímu kuchárov, ktorí pri tvorbe svojich špecalít uprednostňujú čerstvé lokálne suroviny a inšpirujú sa sezónnymi trendami. Tradičné pochúťky z nášho regiónu sú vzhľadom na medzinárodné zameranie nášho hotela dopĺňané zahraničnými špecialitami. Zažite neopakovateľné chvíľe v našich reštauračných zariadeniach, ktoré sú špecifické svojim zameraním, rozmanitou ponukou, viacerými možnosťami využitia a vynikajú jedinečnou atmosférou. Príďte osláviť a užiť si výročie, svadby, rodinné oslavy či obchodné stretnutia, a my Vám ušijeme na mieru celý event s ohľadom na Vaše požiadavky. Celý tím manažérov, kuchárov, čašníkov a baristiov sa postará o to, aby ste si od nás odniesli nezabudnuteľné spomienky a zážitky.


BBB2

CULINARIA RESTAURANT

Reštaurácia Culinaria si Vás získa svojim štýlovým prostredím, skúsenou pozornou obsluhou a vyberaným jedlom. Spolu s našim tímom kuchárov pre Vás vytvoríme kulinársky zážitok inšpirovaný sezónnymi surovinami a modernou gastronómiou, ktorý dlho zostane vo Vašej pamäti. Z ponuky si vyberie milovník steakov, vegetarián, či labužník hľadajúci unikátne sezónne pochúťky.


  • 10:00 - 22:00
  • 11:00 - 22:00

Raňajky

  • 6:30 - 10:00
  • 7:30 - 11:00

Raňajky pre neubytovaných hostí - 16 €


Obedovať s nami sa oplatí

Zapojte sa do nášho vernostného programu na denné menu a príďte si po vašu kartičku. Zbierajte pečiatky a po vašej deviatej návšteve denného menu si desiate vychutnáte celkom ZADARMO.

  • 11:00 - 15:00

Lobby bar

Doprajte si chvíľku zaslúženého oddychu a spríjemnite si u nás svoj deň. Poseďte si len tak s priateľmi alebo nadviažte nové osobné či obchodné kontakty v elegantných a útulných priestoroch Lobby Baru. Máme pre Vás pripravenú ponuku nápojov a jedál, ktorá zaručene poteší Vaše chuťové poháriky.

  • 06:30 - 23:00
  • 07:30 - 23:00
8

Gastronomia_gardenia

Gardenia a Terasa pod dubom

Neoddeliteľnou súčasťou nášho reštauračného portfólia je presklená vinotéka Gardenia s priamym prístupom na priestrannú terasu. Môžete si vychutnať vína od slovenských vinárov, selekciu dopĺňajú vína z rôznych kútov sveta. Svetlá miestnosť s romantickým nádychom je vhodná pre usporiadanie menších svadieb, osláv, výročí či iných rodinných stretnutí.

  • 06:30 - 23:00
  • 07:30 - 23:00