Kongresy a Eventy

Kongresy a Eventy

Výberom kongresových priestorov v Holiday Inn Trnava ste sa rozhodli pre úspech Vášho podujatia. Ak plánujete akciu súbežne vo viacerých miestnostiach, hotel má k dispozícii 6 kongresových priestorov. Spolu s vynikajúcou kuchyňou pripravenou tímom našich kuchárov a veľmi jednoduchou dostupnosťou z diaľnice D1 sme ideálnym miestom pre Vaše podujatie.106476575_10151268675759975_8845720333113609507_n

TOTO LETO SA ŠKOLENIE V HOLIDAY INN NAOZAJ OPLATÍ!

Plánujete v letných mesiacoch školenie? Príďte k nám! Toto leto máte prenájom na náš účet! Stačí ak si objednáte minimálny konzum v hodnote 15 eur na osobu a môžete si vychutnať naše reprezentatívne priestory aj s technikou úplne ZADARMO.


Ponuka platí vo vybraných termínoch v mesiacoch júl - august 2020 podľa dostupnosti hotela.


Pre informácie o dostupnosti nás kontaktujte na 033 32 50 520 alebo na convention@holidayinn-trnava.sk.


kongres_atrium

Kongresy

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s organizovaním eventov, krásnym kongresovým priestorom s rozmanitým využitím, s celkovou kapacitou 1100 osôb, rozlohou 900 m² a najväčšou sálou na západnom Slovensku sme tým pravým miestom pre zorganizovanie konferencií, kongresov, obchodných stretnutí, školení, prednášok, seminárov, koncertov, výstav i ďalších podujatí.


Svadby

Predstavte si dokonalú svadbu, svadbu v Holiday Inn Trnava! Bude nám cťou odbremeniť Vás od náročnej organizácie svadby a splniť Vaše požiadavky. Preto si naplno užite svoj jedinečný deň a starosti nechajte na nás. Vybrať si môžete z balíčkov Pearl, Gold alebo Diamond.

Sála Átrium

Reštaurácia Culinaria

OSLAVY, PROMÓCIE A STUŽKOVÉ

Príďte k nám osláviť významné jubileá, pracovné úspechy či ukončenie štúdia. Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizáciu rodinných a narodeninových osláv, súkromných párty, stužkových, promócií, rozlúčok so slobodou. Pripravíme a zorganizujeme akúkoľvek slávnostnú akciu podľa vašich predstáv.