Kongresové priestory

Kongresové priestory

Hotel Holiday Inn Trnava je vďaka dlhoročným skúsenostiam s organizovaním eventov, krásnym kongresovým priestorom s rozmanitým využitím, s celkovou kapacitou 1100 osôb, rozlohou 900 m2 a najväčšou sálou na západnom Slovensku je tým pravým miestom pre organizovanie rôznych typov podujatí.


Kongresové priestory sú vybavené Hi-tech ozvučovacou a prezentačnou technikou, bezdrôtovou WiFi sieťou a pre Vaše pracovné či spoločenské podujatia Vám pripravíme parket alebo pódium rôznych rozmerov.

kongres_podorys

V rámci konferenčných miestností vieme zabezpečiť nasledovné technické vybavenie:kongres_atrium

Najväčšie Átrium

Najväčšia kongresová sála v regióne má svojou rozlohou 600 m² a dispozíciou bez akýchkoľvek prekážok či stĺpov bezkonkurenčnú výhodu na organizovanie školení, kongresov, výstav, banketov, plesov, večierkov, svadieb a rôznych iných spoločenských podujatí. Nadčasový dizajn, moderná audiovizuálna technika a profesionálne LED podsvietenie s možnosťou individuálneho nastavenia svetla sú predpokladom úspechu Vášho podujatia.


Multifunkčný Trias

S rozlohou 123 m² a možnosťou predelenia na tri samostatné miestnosti je Trias ideálnym priestorom pre stredné a menšie obchodné stretnutia a podujatia. Príjemný priebeh akcie dolaďuje nielen moderná audiovizuálna technika a dostupnosť denného svetla, ale aj možnosť využitia LED podsvietenia prispôsobeného Vašim požiadavkám.


kongres_trias

kongres_gardenia

Presklená Gardenia

Neoddeliteľnou súčasťou nášho reštauračného portfólia je presklená vinotéka Gardenia s priamym prístupom na priestrannú terasu. Môžete si vychutnať vína od slovenských vinárov, selekciu dopĺňajú vína z rôznych kútov sveta. Svetlá miestnosť s romantickým nádychom je vhodná pre usporiadanie menších svadieb, osláv, výročí či iných rodinných stretnutí.Luxusný Whiskey Bar

Whiskey Bar na druhom poschodí tvoria dve prepojené priestranné miestnosti, ktorých nádych komfortu dolaďujú pohodlné kožené kreslá a bar s vyberaným alkoholom a exkluzívny výber cigár. Miestnosť s intímnou atmosférou je vhodná na oslavy, večierky, narodeninové párty, rozlúčky so slobodou či obchodné stretnutia.


kongres_whiskybar