Kongresové priestory

Kongresové priestory

Hotel Holiday Inn Trnava je vďaka dlhoročným skúsenostiam s organizovaním eventov, krásnym kongresovým priestorom s rozmanitým využitím, s celkovou kapacitou 1100 osôb, rozlohou 900 m2 a najväčšou sálou na západnom Slovensku je tým pravým miestom pre organizovanie rôznych typov podujatí.

Kongresové priestory sú vybavené Hi-tech ozvučovacou a prezentačnou technikou, bezdrôtovou WiFi sieťou a pre Vaše pracovné či spoločenské podujatia Vám pripravíme parket alebo pódium rôznych rozmerov.


 
kongres_podorys
 

V rámci konferenčných miestností vieme zabezpečiť nasledovné technické vybavenie:kongres_atrium

Najväčšie Átrium

Najväčšia kongresová sála v regióne má svojou rozlohou 600 m² a dispozíciou bez akýchkoľvek prekážok či stĺpov bezkonkurenčnú výhodu na organizovanie školení, kongresov, výstav, banketov, plesov, večierkov, svadieb a rôznych iných spoločenských podujatí. Nadčasový dizajn, moderná audiovizuálna technika a profesionálne LED podsvietenie s možnosťou individuálneho nastavenia svetla sú predpokladom úspechu Vášho podujatia.


Multifunkčný Trias

S rozlohou 123 m² a možnosťou predelenia na tri samostatné miestnosti je Trias ideálnym priestorom pre stredné a menšie obchodné stretnutia a podujatia. Príjemný priebeh akcie dolaďuje nielen moderná audiovizuálna technika a dostupnosť denného svetla, ale aj možnosť využitia LED podsvietenia prispôsobeného Vašim požiadavkám.


kongres_trias

kongres_gardenia

Presklená Gardenia

Neoddeliteľnou súčasťou nášho reštauračného portfólia je presklená vinotéka Gardenia s priamym prístupom na priestrannú terasu. Môžete si vychutnať vína od slovenských vinárov, selekciu dopĺňajú vína z rôznych kútov sveta. Svetlá miestnosť s romantickým nádychom je vhodná pre usporiadanie menších svadieb, osláv, výročí či iných rodinných stretnutí.