PRESUNUTÉ – Divadelná komédia ZOZNAMKA

Dôležitý oznam o presunutí najbližších kultúrnych podujatí

Na základe vyhlásenia ústredného krízového štábu MV, ktorý nariadil zrušiť všetky kultúrne, športové a verejné podujatia v priebehu 14 dní, sme nútení presunúť koncert Lucie Bílá TA O MNE - Trnava a divadelnú komédiu Zoznamka alebo Prečo ešte nemám svojho Milana.

O náhradnych termínoch oboch podujatí, ako aj o následných postupoch, vás budeme čoskoro informovať prostredníctvom našej Facebook stránky a cez stránku Ticketportal.sk.

Ďakujeme za pochopenie.


A3plakat.indd

ZOZNAMKA alebo prečo ešte nemám svojho Milana...

22.03.2020 o 15:00 | Komediálna autorská hra

Zážitková divadelná show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu – s dvojicou výborných komediálnych hercov.


Účinkujú:

- Oľga Belešová (pani Erika)

- Roman Pomajbo (pán Milan)

Vstup: 12€ /os.


Pani Erika, odborníčka na všetko, sa vrhla na novú podnikateľskú aktivitu. Slovensko je už skrásnené vďaka Poradni krásy ŠEREĎ, teraz treba pomôcť tým, ktorí ešte nenašli svoju lásku. S úžasným a úplne novým kolegom Pánom Milanom nájdu lásku každému z vás. Organizujú pre všetých záujemcov spoznávací zájazd do Bulharska. Čaká na vás množstvo zážitkov, veľa zábavy a k tomu môžete postretnúť aj životnú lásku Pani Erika s pánom Milanom Vás naučia ako na to! :)

Spolupráca: Zuzana Golianová, Simona Vachálková, Ivan Predmerský


Vstupenky sú v predaji na recepcii hotela | Sedenie je voľné

Zážitková divadelná show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu – s dvojicou výborných komediálnych hercov, a to Oľga Belešová ako Pani Erika a Roman Pomajbo ako Pán Milan. Tešiť sa na nich možete už na jar – 22.03.2020 o 15:00 v hoteli Holiday Inn Trnava.