Ubytovanie

Ubytovanie

Sme pripravení splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pre nás ubytovanie v Trnave neznamená len kvalitné prenocovanie, ale kompletnú starostlivosť o Vaše priania s cieľom postarať sa o Vás ako o členov rodiny IHG.

Hotel Holiday Inn Trnava ponúka ubytovanie v 103 klimatizovaných, komfortne zariadených a elegantných izbách, z toho je 94 štandardných izieb, 5 executive izieb, 2 štúdiá, 1 prezidentský apartmán a 1 bezbariérová izba. Naše izby sú moderné a pohodlné, avšak práve čistota je jedným z najdôležitejších faktorov, vďaka ktorým sa snažíme vytvoriť dokonalý zážitok pre našich hostí. Chápeme, aké dôležité je zabezpečiť čistotu na najvyššej úrovni tak, aby boli naši klienti spokojní. Preto máme prísne štandardy IHG pre vybavenie izieb.

izba_standard

Izba Standard

Dvojposteľové izby typu Štandard sú zariadené komfortným moderným nábytkom a sú vybavené užitočnými doplnkami, ktoré spríjemnia Vaše chvíle u nás. Vychutnajte si bezplatný kávový a čajový servis, bohaté bufetové raňajky či bezdrôtové pripojenie na internet.Izba Executive

Pohodlné Executive izby sa nachádzajú na 3. poschodí. V porovnaní s izbou typu Štandard je tento druh izieb navyše vybavený veľkou LCD TV obrazovkou, nastaviteľnou pracovnou stoličkou, luxusnou kozmetikou, žehličkou na nohavice, županom a papučami.


izba_executive2

izba_studio2

Izba Studio

Štýlovo a luxusne zariadený apartmán s priestrannou oddychovou a oddelenou spálňovou častou je ideálnym priestorom na strávenie dlhodobých pobytov. Uspokojí potreby aj náročnejších hostí.Prezidentský apartmán

Luxusne zariadený Prezidentský apartmán poskytuje ubytovanie najvyššieho štandardu až pre 4 osoby. Pozostáva z obývacej izby s priestranným sedením a dvoch spální s dostatkom priestoru na prácu aj relax. Okrem toho ponúka terasu s privátnym posedením a výhľadom na Biskupský palác.


izba_prezidentsky_apartman