Veľkolepá rozlúčka so starým rokom v Holiday Inn Trnava

Ak si väčšinou rozhodnutie, kde strávite Silvestrovskú noc nechávate na poslednú chvíľu, urobte teraz inak. Neváhajte a zaistite si miesto na najlepšej Silvestrovskej zábave v meste! Postaráme sa o skvelú zábavu až do skorého rána.

Milujete dobrú hudbu a na parkete sa cítite ako ryba vo vode? Náš hudobný hosť Jozef Banovič, talentovaný muzikant a moderátor sa postará o tú najlepšiu hudbu, v spolupráci s DJ-om Jurajom Mičákom. Na svoje si príde naozaj každý. Celým večerom sa pretancujete v rôznych hudobných štýloch a zaspievate si spoločne tie najväčšie hity. Do tanca vás bude pozývať aj tanečné zoskupenie TK Welcome, majstri Slovenska v spoločenských tancoch. Tak čo, už leštíte topánky?

K dobrej zábave neodmysliteľne patrí dobré jedlo a pitie. Počas Silvestrovskej noci hladní nebudete. Čakajú vás bohaté bufety dvakrát za večer, zostavené našim šéfkuchárom Petrom Šišolákom. Večer odštartujete lahodným prípitkom v podobe medoviny od Apimedu.

Tešiť sa môžete aj na tombolu plnú lákavých a zaujímavých cien, medzi nimi napríklad aj niekoľkodňové pobyty, nielen na Slovensku! Tak čo, stále váhate?

Nechajte sa zlákať na zábavu v štýle noci v Las Vegas. Pripravili sme si pre vás mini kasíno s pravým krupiérom! Ak máte radi napätie a risk, určite si prídete na svoje.

Nezabudnuteľný večer zostane zvečnený aj vďaka profesionálnemu fotografovi, ktorý vás rád odfotí na originálnej fotostene. Dúfame, že sa nehanbíte pred kamerami. Spoločnosť vám bude robiť mestská televízia Trnava.

Dámy, vytiahnite svoje najlepšie šaty, páni, oprášte obleky. Tešíme sa na Vás 31.12.2018 v priestoroch hotela Holiday Inn o 19:00. Cena vstupenky je 69 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť na recepcii hotela, alebo na www.zľavadňa.sk